300 TL Üzeri Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo!
SAMSUNG SMART KEYBOARD TRİO 500
STOK KODU : SMARTK2
STOKTA YOK
973.96 TL
300 TL ÜZERİ TÜM ALIŞVERLERDE ÜCRETSİZ KARGO
116.33 TL x 9 'den başlayan taksitlerle
Ücretsiz Teslimat 300 TL üzeri ürünlerde geçerlidir.

Samsung Bluetooth Smart Keyboard Trio 500 (Samsung Türkiye Garantili)

Birden fazla cihazı eşleştirin ve tek tıkla geçiş yapın

Aynı anda üç farklı cihazla bağlayın. Samsung Smart Keyboard Trio 500 ile eşleştirilmiş akıllı telefonlar, tabletler ve diğer cihazlar arasında geçiş yapmak için ihtiyacınız olan tek şey bir tıklama olduğundan, geniş uyumluluğun ve kolay eşleştirmenin keyfini çıkarın

* Eşleştirilen cihaz BLE'nin etkin olduğu alanda (yaklaşık 10m yarıçapında) bulunduğu sürece Bluetooth aracılığıyla klavye girişi alınabilir. Ancak ilk bağlantıda, yaklaşık 1m yarıçap içinde bulunan cihazlara kolay bir eşleştirme açılır penceresi sağlanır.

Hareket halindeyken bile yanınızda taşıyabileceğiniz bir kablosuz klavye

Her zaman başarmaya hazır olun. Kompakt, ince ve zevkli bir tasarıma sahip olmasına rağmen artırılmış performans için özel işlevlerle donatılmış, kablosuz olarak bağlanabilen Samsung Smart Keyboard Trio 500, nerede olursanız olun rahat bir yazma deneyimi sunar.

Favori uygulamalarınıza özel Kısayol Tuşları atayın

En çok kullandığınız uygulamaların kısayollarına sahip olun ve 3 Kısayol Tuşunu kullanarak tek tıklamayla erişimin keyfini çıkarın. İster en sevdiğiniz içerik akışı uygulamanız, isterse en sık kullandığınız yardımcı program uygulamanız olsun, bunları başlatmak her zaman bir Kısayol Tuşu uzağınızda.

* Kısayol Tuşu işlevi, Mart 2021 veya sonrasında yapılan son güncellemeyle One UI 3.1 çalıştıran Samsung Galaxy telefonlarında ve tabletlerinde kullanılabilir.

Verimlilik için DeX'e girin

Samsung Smart Keyboard Trio 500 aracılığıyla DeX'e erişerek, masaüstü benzeri bir performansa ve üretkenliğe ulaşmak, her yerde kullanabileceğiniz bir imkan haline geliyor. Aynı anda birden fazla pencereyle çalışın, mesajlara ve e-postalara tek ekranda verimli bir şekilde yanıt verin ve cihazların sınırlarının ötesine geçin.

1. Adım: Bluetooth ile bağlanın

Cep telefonunuz, tabletiniz veya diğer cihazlarınızla eşleştirmek yalnızca birkaç basit adımdan oluşur. Önce güç düğmesini açın ve anında tanıma için Bluetooth tuşuna uzun basın.

2. Adım: Açılır pencereye tıklayın

Cihazınızın ekranında kolay eşleştirme açılır penceresi göründüğünde, üzerine tıklamanız yeterlidir. Aynı anda en fazla üç cihazı eşleştirebilirsiniz.

3. Adım: 6 haneli anahtarı girin

Kolay eşleştirme açılır penceresinden 6 haneli anahtarı girin. Bu, cihazınızı klavyeyle güvenli bir şekilde eşleştirmeyi tamamlayacaktır.

4. Adım: İşte klavyeniz

Bu kadar! Samsung Smart Keyboard Trio 500, üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olmaya hazır.


Benzer Ürünler Bu ürünü inceleyenler bunlarada göz attı.