300 TL Üzeri Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo!
LOGİTECH MX MASTER 3
STOK KODU : LGMX3
STOKTA YOK
4,622.20 TL
Logitech Mx Master 3 Wireless Mouse
300 TL ÜZERİ TÜM ALIŞVERLERDE ÜCRETSİZ KARGO
552.10 TL x 9 'den başlayan taksitlerle
Ücretsiz Teslimat 300 TL üzeri ürünlerde geçerlidir.

Logitech Mx Master 3 Wireless Mouse

Sıra dışı bir mouse deneyimi arayanlar, aradıklarından çok daha fazlasını Logitech Mx Master 3 Wireless Mouse Graphite 910-005694 ürününde bulmaya hazırlanıyor. Logitech Mx Master 3 kablosuz mouse, bir mouse'tan çok daha fazlasını vadeden fütüristik tasarımı ve ince düşünülmüş ergonomisi ile iş süreçlerinize verim ve keyif katmaya geliyor.

Logitech Mx Master 3'ü Neden Almalıyım?

Bir Logitech Mx Master 3 sahibi olmak için sizi birden fazla tatmin edici sebep bekliyor. Sıradan mouse tasarımlarını aşan teknolojisi ile profesyonellere layık bir mouse modeli olan MX Master 3, birbirinden etkileyici özellikleriyle işinizi kolaylaştırmaya hazırlanıyor. Ultra hızlı MagSpeed elektronik kaydırma teknolojisi, Logitech'in patentli bir özelliği olmakla birlikte manyetik kaydırma hızını olağanüstü bir düzeye taşıyor. Bununla birlikte bu özellik, mouse kullanımı esnasında hassasiyeti ve sessizliği de en üst düzeye çıkartıyor. Yüzde 87'ye kadar daha hassas olan bu ürün, sessiz kullanım imkanıyla işinizi maksimum verimlilikle halletmenize imkan tanıyor. Özellikle Adobe temelli grafik ve geliştirme programları kullanıyorsanız, bu ürün tam size göre. Her bir Adobe uygulamasına ve benzeri pek çok grafik tasarım programına uygun olarak kişiselleştirme özelliği sunan Logitech Mx Master 3 kablosuz mouse, uygulamaya özgü profiller yaratmanıza ve özelleştirilmiş bir kullanıma sahip olmanıza zemin hazırlıyor. Bu ve bunun gibi daha pek çok şaşırtıcı özelliği bulunan Logitech Mx Master 3 mouse ile siz de yepyeni bir teknolojik deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bir Logitech Mx Master 3 satın aldıktan sonra üründen maksimum performans elde edebilmek için bazı püf noktalara hassasiyetle yaklaşmak gerekiyor. Logitech Mx Master 3 kablosuz olduğu için hantal ve engelleyici kabloların karmaşasından sizi kurtarıyor, daha özgürlükçü ve mobilitesi yüksek bir kullanım vadediyor. Bununla birlikte Logitech Mx Master 3 mouse'unuzdan her daim üst düzey verim alabilmek için şarjını düzenli olarak kontrol etmeniz ve şarjı bittiği anlarda üzerinde USB şarj noktasını kullanarak şarj etmeniz gerekiyor. Logitech Mx Master 3, kişiselleştirilebilir tuşları sayesinde kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Ürünü iş süreçlerinizde akıcı bir biçimde kullanabilmeniz için bu tuşları etkili ve doğru bir biçimde kişiselleştirmeniz, başka bir deyişle her bir tuşa ihtiyaç duyduğunuz özelliği tanımlamanız gerekiyor. Logitech Mx Master 3 mouse modelinin tabanı, cam yüzeylerde kullanıma uygunluk gösteriyor. Bununla birlikte cihazın en iyi şekilde çalışabilmesi için onu olabildiğince pürüzsüz ve sert zeminler üzerinde, mümkünse de bir mousepad desteğiyle kullanmanız öneriliyor. Dayanıklı bir yapıya sahip olmasıyla birlikte Logitech Mx Master 3 mouse'unuzu uzun yıllar güvenle kullanabilmeniz için düşme, çarpma ve kırılmalara karşı önlem almanız tavsiye ediliyor.

Logitech Mx Master 3 Kablosuz Mouse Kimler için Uygun?

Bilgisayar başında çalışan ve genellikle özel bir kullanım gerektiren grafik tasarım programlarıyla haşır neşir olanlar, Logitech Mx Master 3 kablosuz mouse ile iş süreçlerini ne kadar kolaylaştırabileceklerine şahitlik ediyor. Eğer siz de Adobe Photoshop, Adobe Premier Pro ve Final Cut gibi tasarım uygulama ve programlarını düzenli olarak kullanıyorsanız, MX Master Logitech kalitesi ve Teknosa farkıyla burada sizi bekliyor. Her bir uygulamaya özgü profilleri mouse'un kullanışlı arayüzü üzerinde yaratabilir, uygulamaların gerektirdiği özelleştirmeleri kullanarak program üzerinde daha keyifli ve verimli vakit geçirebilirsiniz. İş akışınızı maksimum hıza taşıyacak olan bu benzersiz özellik, aynı zamanda Microsoft Word, Excel ve PowerPoint gibi uygulamalarla, bunlara ek olarak Safari, Google Chrome ve Edge gibi web tarayıcılarıyla da yüzde yüz uyumluluk gösteriyor. Her bir program için özel olarak tasarlayabileceğiniz kullanım tercihlerinizi bir kez kaydetmeniz yeterli; Logitech Mx Master 3, programları her açışınızda tanımladığınız kişisel tercihleri hatırlıyor ve size kişiselleştirilmiş bir mouse deneyimi sunuyor. Grafik tasarım, raporlama, analiz ve dijital görselleştirme üzerine kariyer yapanlar, Logitech Mx Master 3 mouse ile standart üstü bir kullanıma erişiyor.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Logitech Mx Master 3 incelemelerinde ön plana çıkan özelliklerin arasında cihazın sezgisel baş parmak denetimli tasarımı yer alıyor. Konforlu ve tamamen sezgiye dayalı olan bu fiziksel donanım, ürünün avcunuzun içine mükemmel bir biçimde yerleşmesine ve adeta elinizin bir parçasıymış gibi sizinle birlikte hareket etmesine olanak sunuyor. İdeal biçimde konumlandırılmış olan ön ve arka düğmeler, hareket düğmeleri ve baş parmak tekerleği, tamamen yenilenmiş tasarımlarıyla göz dolduruyor. Logitech Mx Master 3 mouse ile bilgisayarınızda dilediğiniz gibi üretebilir, içerikler oluşturabilir, birbirinden etkileyici tasarımlara imza atabilir ve daha sezgisel uygulamaların kapılarını açabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir tuşları, manyetik kaydırma tekerleği, yatay kaydırma imkanı sunan başparmak tekerleği ve cihazlar arası kolay geçiş tuşları da Logitech Mx Master 3 tasarımında ön plana çıkan diğer fiziksel özellikler arasında. Hızlı USB-C şarj özelliği barındıran cihaz, şarjının bitmesi durumunda tasarımına entegre USB girişi üzerinden kolay ve hızlı bir biçimde şarj edilebiliyor. Logitech Mx Master 3 aynı zamanda Apple, Windows ve Linux başta olmak üzere farklı işletim sistemleri arasında güvenli kullanım imkanı sunuyor. Logitech markasının Master serisinde yer alan klavyesi ile birleştirdiğinde harikalar yaratan Logitech Mx Master 3 fiyat bakımından da cep yakmayan aralıklarda beğeninize sunuluyor.


Benzer Ürünler Bu ürünü inceleyenler bunlarada göz attı.