300 TL Üzeri Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo!
HT-Italia Macrotest G3 Enerji Analizörü ve Profesyonel Tesisat Test Cihazı
STOK KODU : mtg3
STOKTA YOK
76,501.70 TL
300 TL ÜZERİ TÜM ALIŞVERLERDE ÜCRETSİZ KARGO
9137.70 TL x 9 'den başlayan taksitlerle
Ücretsiz Teslimat 300 TL üzeri ürünlerde geçerlidir.

Macrotest G3 Özel ve Endüstriyel elektrik tesisatlarının IEC/EN61557-1’ye göre elektriksel güvenliğini kontrol etmek için üretilmiş Profesyonel bir Çok Fonksiyonlu Test Cihazıdır. IEC/EN61557-1

  • Tüm elektriksel güvenlik verileri IEC/EN61557-1 standardına göre doğrulanır.
  • Termik Manyetik korumalar sigortalar ve kablo boyutları için profesyonel çevrim doğrulaması
  • TT,TN ve IT sistemlerde VoltAmMetric metodu ile 2 ve 3 uçlu Toprak Direnci ölçümü, opsiyonel T2100 Klampmetre ile kazıksız toprak direnci ölçümü  ve özgül direnç ölçümü
  • Monofaze sistemlerde güç parametreleri ölçümü (V,A, W, VAR, VA, PF)
  • 1A’e kadar A, AC, B tipi kaçak akım rölelerinin testi, ayrıca opsiyonel RCDX10 klampı ile 10A’e arttırılabilir. Measurement of insulation resistance.
  • Koruma iletkenlerinin sürekliliğinin ölçümü
  • Faz sırası doğrulaması ve kaçak akım ölçümü

MacrotestG3 devrim niteliğinde bir cihazdır. Kapasitif dokunmatik ekranı sayesinde cihazı kullanmak komple bir yöntem haline gelmiştir. MacrotestG3 doğru ölçüm alabilmek için renkli ekranında size tüm olası değişiklileri gösterir; göreviniz sadece neyi ölçmek istiyorsanız ona dokunmaktır: sonra işi Macrotest G3’ün micro-processor’üne bırakın.
Cihaz elektriksel sistemlerde ihtiyaç duyulan tüm güvenlik verilerine uygundur: 1A’e kadar A,AC tipte kaçak akım rölelerine ve tip B; izolasyon, süreklilik, toprak direnci testleri (Ayrıca opsiyonel T2100 opsiyonel klampı ile de kazıksız ölçüm alabilir).
Özel programlanmış dokunmatik ekranlı sistemi ile bu ürün, güç kesintilerinitrip akımlarını B,C,D tipi Termik Manyetik şalterleri ve gG ile aM tipi sigortaları test edebilir! Cihaz kaçak akım ölçümü, cosphi, güç ve harmonik ölçümleri, Çevrim ve Hat empedanslarının ölçümü ve Opsiyonel IMP57 aksesuarını kullanarak TN sistemlerde olası kısa devre akımlarının hesaplanmasını 0.1mOhm gibi çok yüksek bir çözünürlükte yapabilmesine ek olarak harici probları ile kullanılarak hava sıcaklığı/nem, lux gibi çevresel parametrelerin ölçümünü de yapabilir . Son teknoloji ile donatılmış ölçüm yeteneği ile her güvenlik testinin sonunda gerekliliklere göre Geçti-Kaldı gösterir.