300 TL Üzeri Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo!
FLIR VP42 Temassız Voltaj Dedektörü + El Feneri
STOK KODU : vp42tvd
STOKTA YOK
1,485.71 TL
300 TL ÜZERİ TÜM ALIŞVERLERDE ÜCRETSİZ KARGO
177.46 TL x 9 'den başlayan taksitlerle
Ücretsiz Teslimat 300 TL üzeri ürünlerde geçerlidir.

FLIR VP42, yüksek kaliteli, temassız bir AC voltaj dedektörü (NCV) ve yüksek kaliteli özellikler sunan bir el feneridir ve bu da onu kategorisinde en iyi ürün yapar. Güvenilir, dayanıklı dedektör , parlak bir el feneri, titreşimli geri bildirim alarmı ve CAT IV güvenlik özelliklerine sahiptir. Soket ve bağlantı kutularındaki canlı ve nötr kabloları tanımlamak ve temas etmeden canlı ve nötr kabloları izlemek için kullanabilirsiniz.

SAĞLAM VE GÜVENİLİR

Güvenlik ve uzun süreli, sorunsuz kullanım için yüksek kaliteli, dayanıklı bir tasarıma sahiptir. En yeni güvenlik çıkışlarındaki voltajı tespit edebilirsiniz.

KULLANIMI KOLAY

NCV teknolojisine sahiptir. Canlı kablolara temas etmeden riski gözlemleyebilirisiniz. VP42’yi çift kalıp kaymaya dayanıklı kavrama özelliği sayesinde elinizden düşürme riskini azaltır.

HIZLI BİR ŞEKİLDE SORUN GİDERME

Parlak bir el feneri, otomatik kapanma ve düşük pil göstergesi dahil iş verimliliğini artırabilen özellikler sunar.

Gelişmiş Algılama

Sensörü elektrik kaynaklarına daha yakın hale getiren düşük profilli bir sonda ucu ve en son güvenlik çıkışlarındaki gerilimi algılamaya yardımcı olmak için gelişmiş hassasiyet kullanır.

Işıklar

Yoğun (60 lümenli) LED ışık kaynağı, loş ışıklı lleri aydınlatıyor; prob ucundaki ikili LED kolaylık ışığı muayene hedeflerini aydınlatıyor.

Alarmlar

Çok renkli yanıp sönen LED’ler ve titreşim alarmları, gürültülü ortamlarda voltaj varlığını (1000 V’a kadar) kaçırmamayı güçleştirir.

Yüksek / Düşük Duyarlılık

Büyük sanayi tesislerinde, konutlarda düşük gerilim tesisatlarında ve engellerin arkasında bulunan (yüksek hassasiyet modunu kullanarak) sistemlerdeki elektrik sistemlerinde gerilimi algılayın.

Akıllı Tasarım

Anti-roll kutu tasarımı ve ekstrüzyonlu kavrama, damla olasılığını azaltır ve gecikmeli başlatma, otomatik kapanma ve düşük pil göstergesi gibi özelliklerin pil ömrünü uzatır.

Sağlam ve Dayanıklı

Sağlam pil kapısı ve cep klipsi tasarımı uzun ürün ömrü döngüsü için tasarlanmış ve alçak profilli algılama ucu ortak bir zayıf noktayı destekliyor.