300 TL Üzeri Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo!
FLIR ONE EDGE PRO
STOK KODU : FOET
STOKTA VAR
22,959.87 TL
300 TL ÜZERİ TÜM ALIŞVERLERDE ÜCRETSİZ KARGO
2742.43 TL x 9 'den başlayan taksitlerle
Ücretsiz Teslimat 300 TL üzeri ürünlerde geçerlidir.

Yenilikçi FLIR ONE Edge Pro, akıllı cihazınıza kablosuz olarak bağlanır, böylece ulaşamayacağınız hedefleri kolayca inceleyebilir veya tek elle kullanım için telefonunuza veya tabletinize takabilirsiniz. VividIR™ ve FLIR MSX®’i (Multi-Spectral Dynamic Imaging) bir araya getirerek, doğal bir tutuşla her konumdan veya açıdan net termal görüntüler çekebilirsiniz. FLIR Ignite™, FLIR ONE Edge Pro’nuzdaki görüntüleri ve videoları anında düzenleyebileceğiniz, organize edebileceğiniz, depolayabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir buluta yüklemenizi sağlar. iOS ve Android akıllı telefonlar ve tabletlerle uyumlu olan FLIR ONE Edge Pro, taşıyıcı, işletim sistemi veya gelecekteki akıllı cihaz yükseltmelerinden bağımsız olarak sınırsız olarak kullanılabilir.

 

HER YERDE KOLAYCA DENETLEYİN

Erişilemez veya görüş dışı hedefleri herhangi bir açıdan kolayca tarayın veya tek elle kullanım için FLIR ONE Edge Pro’yu akıllı cihazınıza klipsleyin.

YÜKSEK KALİTELİ GÖRÜNTÜLER VE PERFORMANS

FLIR MSX, VividIR ve 160 × 120 (19.200 piksel) termal çözünürlük ile yüksek kaliteli termal görüntüler çekin, hedefleri kolayca belirleyin ve sorunların nerede olduğunu belirleyin.

ÇALIŞMA ŞEKLİNİZİ GELİŞTİRİN

FLIR Ignite bulut hizmeti, FLIR Thermal Studio ile uyumluluk ve FLIR’e özgü uygulamalar için adım adım rehberlik sunan FLIR ONE Edge Pro, verimliliği artırmanıza ve termografi inceleme programınızı ölçeklendirmenize yardımcı olur.